ממשק ידידותי ופשוט

יומן חכם

תפריטים קלים ונוחים

תיקי לקוח והיסטוריה מפורטים

שליחת הודעות חכמה

חברת (uplication.com) VCONTRACTS LTD, מפתחת MASTERCLUB, הוקמה בשנת 2005 ע"י אנשי מקצוע מתחומי האינטרנט והשיווק במטרה לפתח כלים שיווקיים מתקדמים להגדלת רווח לעסקים. VCONTRACTS LTD החלה את דרכה בפיתוח אפליקציות וכלים מתוחכמים אחרים שעוזרים לעסקים להגדיל את הכנסותיהם.

בתהליך הפיתוח של המוצרים משולבת היכרות עם השוק ועם הדרישות של בתי העסק להם הכלים מיועדים. בין לקוחותינו חברות ענק כמו GANNETT DIGITAL האמריקנית, דרך מכון ויצמן למדע ועד לחנויות ולעסקים קטנים וביתיים.

עיקר התפיסה העומדת מאחורי כל המוצרים שלנו היא הצורך למצוא את עמק השווה בין העסק הרוצה לשווק את מוצריו ואת שירותיו, לבין הצרכן שעייף מחומר פרסומי "רגיל" וזאת ע"י שילוב ערך מוסף גם בתהליך השיווק אליו הוא נחשף. כמו כן אנחנו מאמינים שגם לעסק קטן מגיעים הכלים העסקיים של הרשתות הגדולות ושהוא חייב אותם על מנת להצליח.

החברה פעילה בישראל, ספרד, רוסיה וארה"ב ובקרוב תחל לשווק את מוצריה בארצות נוספות. החזון שלנו הוא להפוך את העסקים המשתמשים ב MasterClub למובילים בתחומם ולעזור להם לשגשג על ידי השגת לקוחות איכותיים ושמירה עליהם לאורך זמן ועל ידי גידול מתמיד.

מפת האתר

שכחתי סיסמא

תודה, ניצור קשר בהקדם

מפת האתר